Број на оглас: 2637823
Објавен на: 06.02.2019, 12:01
1 / 12

Jeep grand Cherokee Limited v8

1 МКД
Марка:
Jeep
Модел:
Grand Cherokee
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
120000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2017
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Jeep 5.2 V8 vo odlicna sostojba benzin-nov plin so dizni atestiran registriran , limited oprema , sve funkcionira na nego so novi gumi.. krenat I spreman za off-road. Moze i zamena .Moze da se vidi I proba vo sekoe vreme. Poveke informacii na Tel: 071750725