Број на оглас: 2637386
Објавен на: 12.10.2018, 08:24
1 / 1

Lenovo K5

1 МКД
Марка:
Lenovo
Модел:
K5
Боја:
Black
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи
Presto Elektroniks
ul. Bitolska br.9a
Демир Хисар

Станете Премиум член

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Lenovo K5 A6020 za delovi. Defek na maticnata ploca skinati kopcinja od strana. Drugo e se ispravno i zacuvano.