Број на оглас: 2636609
Објавен на: 21.02.2019, 21:14
1 / 10

Opel vektra C

2.500 € 2.600 €
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo dobra kondicija.registrirana do 4 .2019.so ful oprema.2.2.motor.125 ks.nov akumulator.solidni gumi.hitno i eftino.