Број на оглас: 2635934
Објавен на: 05.06.2020, 16:08
1 / 4

Kuka karabina nova gradba od 120m2 Delcevo

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
1
Квадратура:
120 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Нема
Дворна површина:
680 m²
Тип на домот:
Останато
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Година на градба:
2010
Број на балкони:
Повеќе од 5 балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
населба Басарица - Делчево

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа - нова градба во населба Басарица.
Куќа + дворно место =680м2.

Куќата е градена 2010-та год, има 3 спрата ( приземје за деловен простор, 2 спрата + поткровје со 2 дополнителни соби )

Цена по договор!
Контакт: 070756807 !!
Контакт: 070756807 !!
Контакт: 070756807 !!!