Број на оглас: 2635477
Објавен на: 23.05.2020, 21:19
1 / 7

SE PRODAVA AUDI A6 ITNO

3.500 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


AUDI A6 2.5TDI 180 KS 2001G KVATRO
NAPRAVEN E GOLEM SERVIS SMENETO E ULJE SO SITE FILTRI KOMLET REBRASTI I REGISTRACIJA CELA GODINA
MOZE ZAMENA