Број на оглас: 2634963
Објавен на: 24.05.2019, 12:16
1 / 4

Hyundai H100 Vo Delovi

По Договор
Марка:
Hyundai
Модел:
H 100
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2017
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za Hyundai H 100 2.5d prakam i po kargo inf na
077 726 148