Број на оглас: 2633924
Објавен на: 31.07.2020, 20:34

Jambolii

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat jamboloii dupla sirina, edna crvena i tri beli, nikogas ne koristeni, uredno cuvani novi, cena po dogovor