Број на оглас: 2633852
Објавен на: 27.02.2019, 23:57
1 / 12

Bmw 730d 2017 m packet

По Договор
Марка:
BMW
Модел:
730
Година:
2018
Гориво:
Дизел
Километри:
40000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2018
Сила на моторот:
195 kw / 265 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e novo ...XDRIVE...reg.cela god.so zelen karton...full oprema m packet....ima garancija 5 god....