Број на оглас: 2632613
Објавен на: 17.09.2018, 22:00
1 / 9

DAF XF 430,ks 2005. God

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Vo odlicna sostojba gumi 75% reg do 01. 01. 2018.god.Inf na tel;070233171