Број на оглас: 2632368
Објавен на: 01.06.2019, 15:07
1 / 2

брикети по супер цена

7.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат висококалорични брикети направени со пресовање на сува пилевина,без врзивни смоли,целосно согорливи,пакувани во вреки.Цената е за 1 тон,со вклучен транспорт до 30 км
Количините се ограничени