Број на оглас: 2632165
Објавен на: 10.12.2018, 09:32
1 / 2

Polnac za laptop ASUS X55A

1.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Вид на оглас: Се продава


polnac za asus +19V-3,42A