Број на оглас: 2628748
Објавен на: 14.09.2019, 13:13
1 / 6

Се продава чамец со се приколка и мотор EVINRUDE 20 KS

1.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Бродови/чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Вид на оглас: Се продава


Чамецот е во одлична пловна состојба, приколката е во одлична возна состојба, со се мотор од 20 KS најприкладен за него.

Достапен секој ден после 16h на мобилен 077980026