Број на оглас: 2628366
Објавен на: 10.07.2020, 07:35
1 / 6

fiat seicento 1.1 i punto 2 stranski

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
Seicento
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Златна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam punto 2 1.1 2002g sporting vo delovi i punto 1. .1.2 16v vozilata se na stranski dokumenti. I.seicento.11.2006 g. Vo delovi