Број на оглас: 2627588
Објавен на: 14.02.2020, 15:10
1 / 2

Plac vo Bogdanci

1 €
Квадратура:
1100 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodavaat dve parceli vo centarot na Bogdanci, pogodni za izgradba i na zgrada. Cena po dogovor