Број на оглас: 2625387
Објавен на: 13.07.2020, 08:22
1 / 1

ХУМУС НА ГОЛЕМО И МАЛО

8 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Останато

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАВАМ ХУМУС НА ГОЛЕМО И МАЛО ДОБИЕН СО ПОМОШ НА КАЛИФОРНИСКИ ЦРВИ ..... ЦЕНА 8 ДЕН ЛИТАР ИЛИ
1 КУБИК 8000 ДЕН......
-----------ИНФ САМО НА ТЕЛ ***071 448 114---***
071 448 114