Број на оглас: 2624052
Објавен на: 20.12.2019, 19:08
1 / 7

Se prodava dobar auto

9.000 МКД Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Bravo
Година:
2019
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat 4 bandazi 16-ki so gumi na niv, 2 se 225/45 a 2 se 205/45. Izvadeni se od fiat bravo...cena 9000 denari (gumite se gratis)