Број на оглас: 2618713
Објавен на: 28.05.2018, 12:28
1 / 11

Се продава Mercedes E220 CDI Автоматик

6.700 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
111 kw / 151 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes E220 2003 Дизел 150 КС(Автоматик).
Регистриран до Април 2018 со зелен картон во екстра состојба. Како внатрешно така и надворешно 4 челични бандаши со нови зимски гуми.
Редовно сервисирана со сервисна книшка. Фулл опрема без дополнителни вложувања и БЕЗ ЗАМЕНИ !!!

КОНТАКТ: 070 312 542 || 075 312 542 Горан

КОНТАКТ: 070 312 542 || 075 312 542 Горан

КОНТАКТ: 070 312 542 || 075 312 542 Горан