Број на оглас: 2618048
Објавен на: 09.11.2018, 08:27
1 / 2

Asus X55A na delovi

1 МКД
Производител:
ASUS
Xaрд диск HDD:
320 GB
РАМ Меморија:
2 GB
Модел на процесор:
Intel Pentium Dualcore
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи
Presto Elektroniks
ul. Bitolska br.9a
Демир Хисар

Станете Премиум член

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Site plastiki komplet zdravi. Maticnata ploca ne e sipravna