Број на оглас: 2612972
Објавен на: 23.05.2019, 15:39
1 / 7

GOLF-4 GTI-TDI 150 KS

4.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava golf GTI-TDI 110 kw 150 ks ,6 brzini, recaro sedista,DVD radio,senzori, i mn dr oprema 2002 god so full oprema.
servisiran komplet cel set rebrasti zategaci vodna pumpa klinasti site filtri i ulje pred 2000 km.
proverka kade sakate golfot e vo top forma.Moze zamena za bmw 530d,audi A6 3.0 TDI i mercedes E klasa od 2004 nagore so moja doplata
broj za kontakt 078-750-425