Број на оглас: 2610397
Објавен на: 08.09.2018, 16:23

Iznajmuvam luksuzen apartman

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2,5
Квадратура:
60 m²
Број на спратови:
Високо приземје
Греење:
Струја
Дворна површина:
200 m²
Тип на домот:
Мулти семејна куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Луксузен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
7 noemvri

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Iznajmuvam namesten apartman vo kuka, so poseben vlez, samo za kratkotrajni periodi. Cena po dogovor.