Број на оглас: 2610122
Објавен на: 14.07.2018, 14:51
1 / 1

Reketki za Golf 2 i 3

10 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf 3 i Golf 2
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Reketki za Golf 2 i 3

10 evra dvete