Број на оглас: 2610118
Објавен на: 05.12.2018, 14:40
1 / 1

Turbina za golf 2

2.000 МКД Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf 2
Tип на делови:
Издувниот систем / турбо

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Turbina za golf 2


Broj za kontakt: 070-339-567