Број на оглас: 2609661
Објавен на: 18.05.2020, 08:57
1 / 8

HONDA CBR 600 F

1.850 € Цената не е фиксна
Марка:
Honda
Вид:
Спортски
Година:
1995
Модел:
CBR 600 F Type PC 31
Километри:
70000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


HONDA CBR 600 F
Type PC 31
UVOZ OD HOLANDIJA A REGISTRIRAN NA BG TABLICI.