Број на оглас: 2609647
Објавен на: 16.05.2019, 20:46
1 / 8

KAWASAKI ZZR 600

1.950 €
Марка:
Kawasaki
Вид:
Спортски
Година:
1995
Модел:
ZZR 600
Километри:
45000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


KAWASAKI ZZR 600, UVOZ OD HOLANDIJA REGISTRIRAN NA BG TABLICI.