Број на оглас: 2609644
Објавен на: 10.07.2019, 07:00
1 / 7

HONDA 1000 F

1.250 €
Марка:
Honda
Вид:
Спортски
Година:
1989
Модел:
CBR 1000 F Super sport -Type SC 24
Километри:
70000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


HONDA CBR 1000 F SUPER SPORT, UVOZ OD HOLANDIJA, NA BG TABLICI.