Број на оглас: 2609504
Објавен на: 17.06.2019, 12:22
1 / 9

VW Passat HIGHLINE 2.0 8ventili

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e komplepno servisirana, vo odlicna sostojba, na neze funkcionira se, od oprema e HIGHLINE ima 2 kluca handfree, 6 brzini, nov akumulator, dvozonska klima, novi gumi mishelin 17 inci 235/45,aluminski bandasi, registrirana do 8.2018 so zelen karton.