Број на оглас: 2608889
Објавен на: 22.06.2019, 12:05

Градежен плац во месност Голиово 1800м2

12 €
Квадратура:
1800 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам градежно земниште од 1800 м2 (КП 3692), во месност Голиово, КО Мирковци, општина Чучер Сандево. До имотот води асфалтиран пат со улично осветлување. Има водоводна мрежа и струја. Дозволена е градба на објект. Цена 10 евра / квадрат.
ИНФОРМАЦИИ НА ОВОЈ БРОЈ: 076-222-970 Миле