Број на оглас: 2608363
Објавен на: 08.08.2019, 08:28
1 / 11

Audi A4 1.6 97 Delovi!

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
1997
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polovni delovi za a4 97 g.shiber plafon za shiber kompresor za klima 2.5 roletna za kravan al. ban. 5x112 orig. ratkapni I dr.delovi