Број на оглас: 2606535
Објавен на: 21.04.2019, 11:31
1 / 5

Se prodava dzip Ford Explorer 4.0

2.199 €
Марка:
Ford
Модел:
Explorer
Година:
1996
Гориво:
Бензин
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
115 kw / 156 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fordov na Delovi
Se prodava dzip Ford Explorer 4.0 so atestiran plinski ured indjeksan.
dzipot e so defekt menuvac, drugoto e vo top forma
Novi gumi prednica ITN...
informacii na
-070354561
-078354561