Број на оглас: 2606516
Објавен на: 21.04.2019, 11:31
1 / 10

Se prodava Man

18.400 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kamion Man so digalka registriran vo top forma novi akumilatori..

Za poveke informacii javete na:
-070354561
-078354561