Број на оглас: 2606088
Објавен на: 23.02.2021, 22:38
1 / 2

CLAAS JAGUAR 690 SL

18.000 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kombajnot vo odlicna sostojba servisiran za povejke info na tel: