Број на оглас: 2605280
Објавен на: 24.02.2018, 11:32
1 / 1

MOBICOM - NAJEFTINA PONUDA NA MOBILNI TELEFONI VO MAKEDONIJA

По Договор
Марка:
Apple
Модел:
Site modeli
Боја:
Gold
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи
Mobicom Store
Климент Охридски бб (пелагонка 2)
Битола

Станете Премиум член

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


ЦЕНОВНИК НА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ нови неотпаковани за Европски пазар EU со 2 години гаранција. НЕМА ПОЕФТИНО!!!
Праќаме со КАРГО ЕКСПРЕС низ цела Македонија...
МОБИКОМ - 075379133 075500999
https://www.facebook.com/mobicomstore/

IPHONE
iPhone X 64GB EU = 55990 ден.
iPhone 8 PLUS 64GB EU= 44990 ден.
iPhone 8 64GB EU= 38990 ден.
iPhone 7 PLUS 128GB EU = 46990 ден.
iPhone 7 PLUS 32GB EU = 38990 ден.
iPhone 7 256GB EU = 34990 ден.
iPhone 7 32GB EU = 33490 ден.
iPhone 6S Plus 32GB EU = 35990 ден.
iPhone 6S 32GB EU = 27990 ден.
iPhone 6 32GB EU = 22990 ден.
iPhone SE 32GB EU = 20990 ден.
iPad 32GB wifi 2018 = 20490 ден.

SAMSUNG
Galaxy S9 + EU = 40990 ден.
Galaxy S9 EU = 34990 ден.
Galaxy Note 8 EU = 36990 ден.
Galaxy S8+ EU = 31990 ден.
Galaxy S8 EU = 27990 ден.
Galaxy A8 2018 EU = 20990 ден.
Galaxy A6+ 2018 EU = 18990 ден.
Galaxy A6 2018 EU = 15990 ден.
Galaxy A5 2017 EU = 14990 ден.
Galaxy A3 2017 EU = 11990 ден.
Galaxy J6 2018 EU = 14490 ден.
Galaxy J7 2017 EU = 13490 ден.
Galaxy J5 2017 EU = 10990 ден.
Galaxy J3 2017 EU = 8990 ден
Galaxy Tab S3 wifi = 29990 ден.

HUAWEI
P20 Pro EU = 42990 ден.
P20 EU = 33990 ден.
P20 lite EU = 18990 ден.
Mate 10 Pro EU = 39990 ден.
Mate 10 Lite EU = 16990 ден.
P Smart EU = 12990 ден.

LG
G7 ThinQ EU = 37990 ден.
V30 EU = 32990 ден.
G6 32GB EU= 26990 ден.
Q6 32GB EU = 12990 ден.

SONY
Xperia XZ2 EU = 35990 ден.
Xperia XA1 3GB EU = 11990 ден.

XIAOMI
Mi 6 6/64GB EU = 26990 ден.
Mi A1 4/64GB EU = 14990 ден.

GOOGLE
Pixel 2 XL 64GB EU = 46990 ден.

HTC
U11 4/64 EU = 24990 ден.

NOKIA
7 Plus EU = 22990 ден.
6 64GB EU = 12990 ден

Потврден огласувач
 Mobicom Store (претпријатие)