Број на оглас: 2604768
Објавен на: 15.04.2019, 07:39
1 / 2

HIBISKUS

250 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


5 годишни садници правилно оформени во цвет, висина од 80 до 150 cm. Посебно погодно за пчеларите бидејќи е нисител на поленов прав.