Број на оглас: 2602066
Објавен на: 01.09.2017, 18:20

Продавам нива насадена со багрем

3.000 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
2500 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам нива од 2500 m2, насадена со багрем во месноста Камен Дол.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР!!