Број на оглас: 2601645
Објавен на: 07.04.2020, 10:30
1 / 5

Land Rover Discovery TD5 vo Top sostojba

1 € Цената не е фиксна
Марка:
LandRover
Модел:
Discovery
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Жолта
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
10.2017
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Теренец(Land Rover Discovery 4x4) во ТОП состојба, комплетно сервисиран.

-Електрични Прозорци
-Клима
-Чекрек во должина од 30 метри со ДАЛЕЧИНСКИ управувач
-Дизалица(носивост до 3000кг)
-5 брзини
-Поднесување за Надолнина/Угорница
-Јастузи
-Додатни светла
-Сончев кров 2x
-4 goodrich теренски гуми;

Контакт телефон:071340082-Tode