Број на оглас: 2600962
Објавен на: 30.09.2020, 11:28
1 / 1

Plac vo gluvcovec

25 € Цената не е фиксна
Квадратура:
716 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Plac 24.1. 360 m2
Plac 24.2. 356m2
Inform
043 418 612
072 267 322
konjski dupki ili germanski rid, placevite se so markica za gradenje.