Број на оглас: 2600681
Објавен на: 14.08.2018, 11:04
1 / 1

Deck Yamaha Kx-300

1.700 МКД 2.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Стерео системи

Вид на оглас: Се продава


Se prodava itno slabo koristen deck Yamaha KX-300 eden od nadobrite modeli na site vreminja