Број на оглас: 2599953
Објавен на: 06.04.2020, 10:34
1 / 3

SCANIA Euro 5 2007 godina TOP Sostojba

10.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Menuvam Scania Euro 5, proizvedena 2007 godina vo TOP sostojba za kola so doplata.
Poveke informacii na tel 071-340-082