Број на оглас: 2599876
Објавен на: 20.08.2019, 10:22
1 / 12

Se prodava Audi a6 2007god.

6.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
132 kw / 179 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava audi a6 2.7 2007 god. registrirana do 01.08.2018 so zelen karton 132kw,179ps redovno menjato ulje na 10000km so 4 novi gumi Kormoran 225/55/R16 smeneto filter za ulje,nafta,polen plocki na 11.12.2017 smeneti kolata e vo odlicna sostojba moze da se vidi vo sekoj moment za poveke informacii na 070 806 777 Trajce