Број на оглас: 2599306
Објавен на: 17.09.2018, 08:41
1 / 9

Muljaci/Muljac za Grozje EnoItalia

6.500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


VIDEO OD MULJACITE ZA GROZJE MOZE DA GO POGLEDNETE POD TEKSTOT

Муљачи за Грозје ENOITALIA
Производство-Италија
Секакви модели на лагер
Електричен што ги дели дрчките 2.5t 3.5t i 5.5t
Електричен што ги дели дрчките без пумпа
Рачен што ги дели дрчките
Обичен Рачен
Генерален Увозник и застапник ENOITALIA за Македонија
---Агро-Сервис 2000 Неготино
Пумпи за преточување на вино и ракија во комбинација со Филтер ROVER во разни величини

📞 + 389 75-416-451 📞 + 389 75-416-455
📞 + 389 43-371-015

АГРО-СЕРВИС 2000 e една од водечките компании во Р.Македонија Година се занимава со продажба на земјоделска механизација,програма за вино(Муљачи за грозје),TPV Авто приколки,Компресори за воздух,Генератори за струја и мн други машини
Застапници сне на 6 светски брендови увезуваме роба од 5 држави
Располагаме со изложбен и магацински простор 1850м3

Основана во 1999 година продолжува со успех да ја прошири својата активност во полето на агрокултурата, увозот, продажбата и сервисирањето на земјоделските машини и други машински алати.

ПОВЕЛЕТЕ И ПОСЕТЕТЕ НЕ!