Број на оглас: 2597835
Објавен на: 24.02.2020, 17:00
1 / 5

Нива на Никуљски пат

10 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
5531 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


ПАРЦЕЛИ СО КВАДРАТУРА ПО ДОГОВОР
Продавам нива на Никуљски пат, населба Карпош од 5531 м2, цела или на парцели со квадратура по договор. Во нивата има струја а вода и одвод има на стотина метри од истата.