Број на оглас: 2597696
Објавен на: 03.04.2019, 18:56
1 / 8

opel zafira

2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e v odlicna sostojba.moze da se vidi vo sekoe vreme registracija do 19 06 2019