Број на оглас: 2593770
Објавен на: 23.06.2019, 21:41

Градежно земјиште наспроти цигарната фабрика во Прилеп

По Договор
Квадратура:
4944 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава градежно неизградено земјиште маркица - мало стопанство со вкупна површина од 4944 м2 запишано на имотен лист. Истото се наоѓа наспроти новата цигарна фабрика во Прилеп.
Контакт: Атанас – моб. 075/451-972