Број на оглас: 2593765
Објавен на: 23.06.2019, 21:41

Градежно земјиште кај хотел САЛИДА

По Договор
Квадратура:
9301 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива – градежно земјиште со вкупна површина од 9301 м2 во Прилеп кај хотелот САЛИДА.
Контакт: Атанас – моб. 075/451-972