Број на оглас: 2592695
Објавен на: 20.08.2019, 21:37
1 / 9

Audi A4 Delovi

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
82 kw / 111 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za audi a4 1.6 1.8 1.9 2.5
Info 076-790-901