Број на оглас: 2592285
Објавен на: 24.05.2020, 00:52
1 / 4

Sportski naocari za sonce UV400 zastita

290 МКД Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Вид на оглас: Се продава


Спортски наочари за сонце изработени од лесна и еластична пластика погодни за повеќе активности.
UV400 заштита.
Suitable for motorcycle, bike, kite surfing, skiing, cycling, driving, shooting, airsoft hunting, paintball, etc.
Цена 290,00 денари.