Број на оглас: 2592152
Објавен на: 20.03.2019, 10:31
1 / 7

PEUGEOT 1007 14hdi

1 € Цената е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
1007
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
95000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Registriraba cela godina
Km 105000
Abs
Airbeg x 4
Klima
Radio cd mp4
Vnatresnost ocuvana
TEL.078222172 078222172 078222172 078222172 078222172