Број на оглас: 2591601
Објавен на: 16.08.2018, 21:16
1 / 2

Велосипед од Швајцарија !!

6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Велосипедот е со 18 БРЗИНИ И СО ВГРАДЕНО ДИНАМО СШ ХАЛОГЕНА СИЈАЛИЦА,