Број на оглас: 2589058
Објавен на: 19.05.2019, 15:21
1 / 4

Spustanje na klavijaturi

100 € Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Клавијатури

Вид на оглас: Се продава


Profesionalno spustanje na vasite klavijaturi za slednite modeli
Korg pa2x, pa3x, pa4x
61-k + svetlo pod klavijatura i bender-7.000 den.
76-k + svetlo pod klavijatura i bender-8.500 den.