Број на оглас: 2588671
Објавен на: 04.04.2020, 09:35
1 / 3

Se prodava prikolka Schmitz S 01

3.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava prikolka Schmitz S 01, 2000g, na BG tablici, MEGA vo top sostojba, generalno sredena.
Za poveke informacii na telefon: 071 340 082